Новини школи

Шановні випускники та педагоги, які залишили частинку свого серця в Залізницькій школі!

logo zima 

       Раді повідомити вам, що 02 лютого 2019 року о 1700 год. рідна школа буде чекати вас на традиційну зустріч із випускниками!

     Запрошуємо випускників 1969р., 1974р., 1979р., 1984р., 1989р., 1994р., 1999р., 2004р., 2009р., 2014р., педагогів та усіх, хто бажає поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями!

 

Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласної роботи з екології

20181220 105542 - копия

20 грудня у Залізницькому ліцеї ім. І. Пасевича відбувся обласний семінар-навчання на тему «Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласноsї роботи з екології». Адже саме проектна діяльність є однією з найперспективніших складових сучасного освітнього процесу. Захід був організований для вчителів біології закладів загальної середньої освіти Любешівського району.

З вітальним словом виступила Кух Ольга Василівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник Управління гуманітарної політики.

Толерантність врятує світ

46446

У Залізницькому ліцеї ім. І.Пасевича до Міжнародного дня Толерантності було проведено захід:"Толерантність врятує світ". Мета заходу: глибше ознайомити здобувачів освіти з поняттям " Толерантність", виховувати почуття поваги один до одного, звичаїв, традицій і культури різних народів,сприяти розвитку в здобувачів освіти самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, якими вони є, розвивати терпимість до відмінностей між людьми!!! 
Будьмо толерантні)))

privat3

Шановні працівники ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича», які отримують заробітну плату у ПриватБанку просимо терміново звернутися у відділення банку для приєднання до Залізницького ліцею ім. І.Пасевича, у зв’язку із створенням власної бухгалтерії.

Адміністрація