Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Толерантність врятує світ

46446

У Залізницькому ліцеї ім. І.Пасевича до Міжнародного дня Толерантності було проведено захід:"Толерантність врятує світ". Мета заходу: глибше ознайомити здобувачів освіти з поняттям " Толерантність", виховувати почуття поваги один до одного, звичаїв, традицій і культури різних народів,сприяти розвитку в здобувачів освіти самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, якими вони є, розвивати терпимість до відмінностей між людьми!!! 
Будьмо толерантні)))

Перший дзвінок у Залізницькому ліцеї імені Івана Пасевича 

DSC 2119 - копия

Ось і продзвенів Перший дзвінок у Залізницькому ліцеї імені Івана Пасевича. Свято яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Адже після літніх канікул так приємно прийти на шкільне подвір’я та зустріти друзів.

Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму.

privat3

Шановні працівники ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича», які отримують заробітну плату у ПриватБанку просимо терміново звернутися у відділення банку для приєднання до Залізницького ліцею ім. І.Пасевича, у зв’язку із створенням власної бухгалтерії.

Адміністрація

ux8MyO6og

Шановні матеріально-відповідальні особи!

Терміново, у понеділок, 23.07.2018, о 10 годині, звернутися у школу для підписання інвентaризаційних списків у звязку з переходом в ОТГ.

Адміністрація