Зустріч фахівців із соціальної роботи з учнівським колективом Залізницького НВК

Сучасне суспільство потребує відповідних знань, які допоможуть зорієнтуватися та адаптуватися в ньому кожній людині. А тому важливо знайти надійне джерело надання цих знань. Такими осередками є, звичайно, навчальні заклади. Саме вони, починаючи з молодшого шкільного віку, формують світогляд школяра. Така обізнаність дітей дає змогу їм ближче осягнути навколишній світ, зрозуміти всі його плюси та мінуси. А співпраця навчальних закладів з іншими службами покращує цей процес.

Ось і в нашому НВК у середу, 24 жовтня, відбулася зустріч фахівців із соціальної роботи з учнівським колективом Залізницького НВК.   Участь у конференції взяли представники як закладу та села, а й району. Розпочала її Римарчук Г. П. – фахівець соціальної роботи сільської ради, яка ознайомила школярів із планом проведення зустрічі, метою якої було надання інформації щодо основних напрямів діяльності працівників соціальних служб та пропаганди здорового способу життя. Продовжила розмову Дунець Л.А. – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона наголосила на основних проблемах сучасної молоді. Зокрема, поширенні алкоголізму, наркоманії, епідемії ВІЛ/СНІДу. Змістовний фільм про ВІЛ/СНІД представив С. Г.Кутинець – директор Залізницького НВК, тренер курсу «Захисти себе від ВІЛ». Доповненням до фільму стала інформація Сергія Григоровича з використанням комп’ютерної презентації «Епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні та на Волині», в основі якої найсучасніші статистичні дані про кількість хворих на СНІД, шляхи передачі, якими був переданий ВІЛ. Важливим також стало те, що школярі були поінформовані і про Волинський обласний центр по профілактиці та боротьбі зі СНІДом і кабінет «Довіри» у Любешівському районі.

Досить змістовним та цікавим став і виступ практичного психолога навчального закладу Р.П. Данилик, яка вкотре розповіла про негативний вплив шкідливих звичок на емоційний стан людини.

По завершенню заходу присутнім було роздано пам’ятки про важливість ведення здорового способу життя та візитки із номерами кабінету «Довіри». Учні та педпрацівники НВК щиро дякували за проведену зустріч, яка додала впевненості, віри, що сьогодні кожна дитина не залишиться осторонь зі своєю бідою. Назустріч їй прийдуть висококваліфіковані фахівці із соціальної роботи, які нададуть необхідну допомогу.