Відгомоніло свято Першого Дзвоника!

Гучним дзвоником зустрічали в Залізницькому НВК початок нового навчального року. Розкішні бантики, кульки та квіти заполонили шкільний двір. У цей день 316 школярів сіли за парти закладу, серед них і 35 першокласників, для яких День знань став першим і незабутнім у житті.

Сергій Григорович Кутинець, директор НВК, привітав усю свою шкільну родину та гостей із по-справжньому всенародним святом людяності, доброти й любові: «Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей». Також на святковій лінійці була присутня Галина Платонівна Бринчук - методист районного відділу освіти. Вона побажала усім незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, гарного настрою та віри у світле майбутнє.  Приємною несподіванкою для школярів була присутність представника передвиборчого штабу Ігоря Мироновича Єрємєєва Шукаловича Миколи Матвійовича, який від імені депутата побажав школярам та вчителям доброти, мудрості та наполегливості у здобутті знань, а також подарував ноутбук та п’ять м’ячів для НВК.

Після завершення свята усіх гостей було запрошено до навчального закладу, аби сповна насолодитися приємними враженнями свята.

Тож від щирого серця адміністрація НВК вітає усіх учнів, працівників  з початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, віри в свої сили, творчої наснаги та нестримного прагнення до знань.