Знову минув рік і знову у нас свято – випускний вечір.

    12 травня Залізницький навчальний заклад благословив у самостійне життя 32 розумних, гарних, щасливих вихованців. У цей день вони прощалися з рідним НВК, його затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які відкрили їм світ пізнання. Та незважаючи на несприятливу погоду свято вдалося. Адже надто цікавою була програма вечора. Розпочалася вона з найкращих побажань та привітань директора закладу – Сергія Григоровича Кутинця, а також врученням атестатів зрілості. До щирих слів приєдналися батьки та гості.

   Випускники 11-х класів не залишились осторонь. Вони підготували чудовий концерт, присвячений закінченню НВК, під час якого подякували своїм вчителям за турботу, батькам – за підтримку. А завершився концерт злетом повітряних кульок.

    Пізніше, на шкільному подвір’ї, відбулася святкова дискотека, на якій веселилась уся молодь села. А парад вогників та феєрверків претворив свято на справжнє шоу, яке тривало до пізньої пори. А саме, до зустрічі світанку, під час якої прозвучали найкращі побажання випускників та класних керівників.

    Отож, дорогі діти! Щастя і доброї долі на вашому життєвому шляху! Нехай Господь дарує вам свою милість і благодать.