Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти

    28-29 квітня 2012 року в НВК с. Залізниця відбувся семінар-тренінг для вчителів основ здоров’я на тему «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної та дошкільної освіти». Програма семінару була насиченою та цікавою. Адже на ньому була присутня Наталія Поліщук - науковий співробітник науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій Волинського ІППО, яка проінформувала вчителів щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції та методів профілактики інфікування. Також із членами заняття провела інтерактивну вправу «Може – не може».

Методист районного методичного кабінету Василь Блеянюк зосередив увагу на методичних засадах курсу «Захисти себе від ВІЛ». Сергій Кутинець – директор навчального закладу,  використавши комп’ютерну презентацію, надав достовірні дані  розповсюдження ВІЛ/СНІДу в Україні та на Волині.

    Важливим моментом програми  семінару став перегляд фільму «Просто діти», після чого відбулося обговорення особливостей перебування ВІЛ-позитивних дітей у навчальних закладах та їхніх прав. По завершенню були підведені підсумки семінару-тренінгу, а також проведена екскурсія по Залізницькому НВК.