Шкільне життя в Залізницькому НВК постійно вирує в шаленому темпі.

 

От і минулий тиждень став дуже плідним. Зокрема 17 квітня наші учні вибороли почесне 3 місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятівників.

 

 Також цікавим стало проведення 20 квітня районного засідання школи передового педагогічного  досвіду вчителів зарубіжної літератури. Зокрема був проведений медіа-урок вчителем світової літератури Наумчик Антоніною Олександрівною за оповіданням Рея Дугласа Бредбері «Усмішка». Змістовною стала доповідь Турик Валентини Іванівни про роботу з поетично здібними учнями в позакласній роботі.

А виховний захід «Зачаровані Україною», проведений Кононович Лідією Михайлівною приніс для гостей та й школярів неймовірне задоволення. Адже кожен присутній мав змогу зустрітися не лише з Єсеніним, Пушкіним, Меріме, Міцкевичом, а й зумів насолодитися інсценізаціями з їхніх чудових творів.

 

Та це ще не все. Минулої п’ятниці, учнями 8-Б класу був поставлений вечір з хімії «Чудеса своїми руками». Цікаві конкурси, вікторини та демонстрація хімічних дослідів не залишили школярів байдужими. А хорошим подарунком стала святкова дискотека, під час якої учні гарно провели час і відпочили.

 

 Дякуємо всім за організацію та проведення виховних заходів і запрошуємо до співпраці!