Тиждень трудового навчання

IMG 20180320 151406

     Дуже цікаво пройшов   у нашій школі тиждень трудового навчання. З 12 по 16 березня школярі активно розгадували кросворди, головоломки, ребуси про працю. Кожної перерви упродовж тижня проходили майстер-класи з виготовлення сувенірів, паперових весняних квітів, які проводили самі здобувачі освіти, а саме: Оласюк Марія – 9 клас, Шеметило Марія – 9 клас, Бас Єлизавета – 6-А клас,Швайко Яна – 6-А клас .

       Затримувалися учителі, працівники школи, батьки та самі школярі у коридорі школи біля виставки кулінарних газет та журналів, літератури по рукоділлю.

Тиждень закінчився конкурсом « Домосіди», у якому брали участь команди дівчаток 5-х та 6-х класів.  

Дівчатка продемонстрували свої здібності у різних видах: в теорії предмету, практичних навичках приготування страв та фіточаїв, виготовленні одягу з простого підручного матеріалу, в танці та пісні. Учасники команд показали гарні знання , проявили творчі здібності та зацікавленість предметом.

Всі присутні в залі отримали море задоволення, а переможці та активні учасники - грамоти і подяки. Найбільша ж подяка – учителям: Турик л.І., Хвалько Ю.М., класним керівникам: Швирид О.Г., Яневич О.П., Ковальчук О.П., батькам учасників свята та їх однокласникам – «групам підтримки».

fotozvit