Тиждень початкових класів у Залізницькій школі

DSCF3606

Із 19 по 23 лютого у Залізницькій школі проходить Тиждень початкової школи. Усі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота  спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Його головна мета: провести справжнє свято для дітей, створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах. Цього дня було організовано виставку малюнків  «Я люблю цей світ» та анкетування школярів «Моє ставлення до школи».

«Ні хвилиночки не гайте, своє тіло розвивайте». Під таким девізом проходив другий день. Школярам була проведена вікторина, рухливі веселі перерви та спортивне свято «Веселі старти».

 У середу день пройшов під гаслом «Хто багато читає той багато знає». У цей день діти мали можливість взяти участь у конкурсах: «Швидкочитачі 1-4 класи»,  «Читач року 2018»,  «Клас-читайлик», а також у  конкурсі читців поезії рідного краю.

 Ознайомилися з виставкою книг «Мій край – серця мого пристань»

 Четвер розпочався флешмобом «Одягни вишиванку». Була організована виставка малюнків «Я люблю Україну». Учні 3-4 класів брали участь у виготовленні українського віночка,  а 1-2 класів в інтелектуальному квесті «Рідна земля для нас всіх – Україна».

 Тематика проведення заходів п’ятого дня мала назву «Від розумних дітей – до мудрих людей».  Протягом дня цікавими та пізнавальними стали віртуальні подорожі учнів 1- 4 класів по всіх куточках нашої держави під назвою «Сім чудес України», «Маловідомі місця України».

 Діти мали можливість переглянути мультфільми «Фіксіки»,  поспостерігати за різноманітними дослідами проведеними вчителями.  Випробувати свої сили в інтелектуальній грі «Найрозумніший» .

 Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де було підведено підсумки  роботи і винесено подяку всіх активним учасникам.

 Протягом тижня демонстрували свої таланти і ділилися вміннями учні від першого по четверті класи. Присутні мали змогу насолодитися різнобарв’ям талантів.

 Кожен учитель кафедри початківців зумів пережити вир емоцій своїх учнів,  вірив у їхні сили, хвилювався разом з ними, радів успіхам кожного.

 Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

 Адже ми, вчителі, прагнемо зробити школу острівцем людяності, творчості й постійного пошуку.  А допоможуть нам у цьому наші вихованці та їхні батьки.

 

                                                Голова МО вчителів початкових класів

Кисель Г.А.

 

fotozvit