До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

 

   Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями.

 

      24 січня 2018 року  в Залізницькій ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Пасевича  пройшли педчитання «Педагогічна культура вчителя у творчій спадщині В.О.Сухомлинського», приурочені  100-річчю від дня народження  відомого українського педагога,  публіциста, письменника,  поета.

 

Учителі: Токарчук О.П., Турик Л.І., Швайко О.П., Манойло М.П., Жилко Г.О., педагог соціальний Дудко Г.П. піднімали питання виховання і відношення до дитини з поглядів відомого педагога та ділилися власним досвідом роботи, наголошуючи на тому, що для професійного становлення вчителя важливе значення мають моральні якості, любов до дітей, терпимість , наполегливість, чуйність.  Адже для нас, учителів нині дуже важливо критично переосмислити те, що  напрацьовано з питань педагогічної культури, щоб  формувати світогляд учнів та їхні здібності, щоб підняти роботу школи на рівень вимог, які висуває наша держава.

 

Г.Бринчук – заступник директора школи