«Сучасний урок: проблеми, вимоги, пошуки. Інноваційні технології»

20170518 135855

«Сучасний урок: проблеми, вимоги, пошуки. Інноваційні технології» - такою була тема методичного заняття з елементами тренінгу для педагогів, що проводилося в Залізницькому НВК 18.05.2017 року.

  З уроку починається навчально-виховний процес, уроком він і закінчується. Кожен урок – це жива, рухлива система, що постійно змінюється й удосконалюється відповідно до запитів суспільства, це спільна творчість учителя і учнів. Педагоги НВК розуміють, що для того, аби перевести навчання в режим розвитку, учителі, перш за все, мають навчитися більш раціонально використовувати час уроку, більш ефективно його використовувати, досконало освоїти керування ним. Самі ці проблеми і були підняті під час проведення заняття, яке підготували і провели – заступник директора з навчально-виховної роботи Бринчук Г.П. та практичний психолог Данилик Р.П.

      Крім проведених вправ «Методичне прання», «Маю свою думку», «Вимоги до сучасного уроку», «Велике коло», «Сьогодні на уроці…», де кожен мав змогу попрацювати в групах, висловити свою думку, було накреслено певне коло завдань педагогів, спрямованих на те, щоб кожен урок став відкритям істини, пошуку і осмислення її у спільній діяльності вчителя і учня, щоб урок став частиною життя дитини, щоб кожна дитина збагнула себе як особистість.

                                          А.Черевко – заступник директора з виховної роботи

fotozvit