Святий Валентин – покровитель усіх закоханих

20170217 170420

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Свято любові, краси, дружби... І ми, вихованці Залізницького НВК, зустріли його якнайкраще...

Лідери учнівського самоврядування провели конкурс на найоригінальнішу валентинку, прикріпили «Скриньку кохання», яка пізніше була переповнена валентинками, а також в цей день усі дотримувалися дрескоду, тобто обов’язковим елементом одягу був червоний колір.

Учні 7-А класу зі своїм класним керівником Жилко Оксаною Василівною організували та провели конкурсно- розважальну програму під назвою «Святий Валентин – покровитель закоханих». Під час заходу було проведено ряд цікавих та творчих конкурсів між «закоханими парами». Учні взяли участь у п'яти конкурсах: "Візитка", "Інтелектуальний", "Освідчення в коханні", "Комплімент" та "Талановита пара». Веселі забави, мелодійні пісні, чарівні танці створили атмосферу радості, захоплення та позитиву.

За підсумками журі найбільшу кількість балів отримала пара з 8 класу, Бас Андрій та Швайко Іванна. Саме вони отримали титул "Ідеальна пара". А хорошим подарунком для всіх стала святкова дискотека, під час якої проводилися різноманітні конкурси.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Красиве не забувається....

 

Софія Поліщук - лідер учнівського самоврядування