Засідання Школи психологічних знань класних керівників в межах Залізницького округу

«Мистецтво взаємодії класного керівника з учнями»

IMG 20170216 122036

З метою висвітлення поняття психологічно сприятливої взаємодії класних керівників з учнями, причинами її порушення і засобами налагодження відбулося засідання Школи психологічних знань класних керівників в межах Залізницького округу.

В рамках цього засідання практичний психолог Руслана Петрівна Данилик за участю дітей провела заняття з класними керівниками «Мистецтво взаємодії класного керівника з учнями». Учні та педагоги спільно обговорили свої потреби та очікування стосовно один одного, з’ясували якими рисами повинен володіти сучасний класний керівник. Вони ознайомились з видами і типами педагогічної взаємодії. Навчились знаходити шляхи запобігання порушень дисципліни у класі.

Галина Павлівна Дудко, педагог соціальний, представила учнівський проект у вигляді метаплану «Класний керівник очима учнів у сучасній школі». Учні 5-11 класів висвітлили реальний портрет теперішнього класного керівника, вказали причини, чому він не такий, яким має бути, описали ідеального класного керівника та дали пропозиції, що треба змінити класному керівнику в собі та у ставленні до свої вихованців.

Практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче Мирна Тетяна Володимирівна на практиці ознайомила класних керівників з вправами та іграми на згуртованість класного колективу, які дуже корисно використовувати в нових колективах, при зміні класного керівника, появі нових учнів, проблемах і т.д.

Методист з психологічної служби відділу освіти Любешівської РДА Крат Надія Андріївна розробила та представила рекомендації класним керівникам «Основні принципи індивідуальної роботи з учнями». У рекомендаціях висвітлено основні принципи роботи з дітьми з різними типами темпераменту.