«Не серед нас, та разом з нами

 

                                   В серцях, у пам’яті, в думках”

 

 DSC 0090

 

25 листопада 2016 року нашому землякові Пасевичу Івану виповнилося б 27 років. Та він назавжди залишиться молодим, 25-річним, тому що найдорожче – життя віддав за Батьківщину, за її суверенність і цілісність.

 

     Цей день мав би бути радісним, а став скорботним для всіх – батьків, сім’ї, земляків, друзів, побратимів. Тому й зібралися на подвір'ї НВК, щоб вшанувати героя, учасника АТО, який загинув під Луганськом , закривши собою трьох солдат.

 

     Присутній на лінійці учасник АТО Димкович Іван Віталійович зняв полотно з меморіальної дошки, а священик отець Іоанн Кропивський освятив та побажав усім присутнім миру і ніколи не знати гіркоти втрат рідних людей. Всі присутні помолилися за упокій Пасевича Івана, Трохимука Юрія, Корця Романа, Хрупчика Івана , Героїв Небесної Сотні. Схиливши голови, поклали квіти і вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

 

     У словах виступаючих на лінійці: голови райдержадміністрації Куха Олега Івановича, директора НВК Кутинця Сергія Григоровича звучали слова вдячності і глибокої шани батькам, гордості за земляка, який вчинив так, як веліло серце, віддавши життя за своїх побратимів, за єдність України, за село, де народився, за кожного з нас. А з уст ведучих – Бринчука Богдана та Кисіль Анастасії присутні на лінійці зі сльозами на очах слухали про те, що віднині наш герой житиме в пам'яті учнів, батьків, рідних, друзів, односельців:

 

Якщо комусь чогось не доказав,

 

То лиш тому, що сил уже не стало

 

Якщо комусь із вас не посміхнувсь,

 

Простіть – не встиг, бо жив я зовсім мало,

 

Я вас любив, я так вас всіх любив!

 

Люблю і там, відкіль вже не вернуся,

 

А усмішку свою я в сонячну вплету

 

І разом з сонцем вам щоранку усміхнуся.

 

 

 

Вічна і світла пам’ять тобі, Іване! Ти завжди в наших серцях!

 

fotozvit 

 

Г.Бринчук – заступник директора з навчально-виховної роботи