Тиждень Толерантності

IMG 20161118 124650

З 14.11 по 18.11 у рамках Всеукраїнського проекту "Демократична школа" в Залізницькому НВК пройшов Тиждень, присвячений Міжнародному Дню Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Під час заходів, учні дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.

Стартував Тиждень з інформаційної лінійки. Класними керівниками 6-11 класів та психологічною службою були проведені виховні години, тренінгові заняття на тему «Толерантність у нашому житті», «Дозволь собі бути щасливим», «Лихослів’я – отрута для здоров'я», «Вчимося жити в мирі та злагоді», де школярі мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

Усі хто бажає мали змогу на перервах переглянути інформаційні та розважально-повчальні відеоролики, відео-екскурсії або заочні подорожі різними країнами світу.

У вівторок, 15 листопада, відбулась акція «Толерантна Україна!» та конкурс плакатів «Толерантність – шлях до миру». А у четвер для вчителів було проведено семінар – практикум «Зроби з лимона лимонад», де педагоги мали змогу відкинути всі неприємності, які існують в реальному житті, налаштуватися на творчу атмосферу, співпрацю, і трішки гумору, отримати максимум задоволення від спілкування з колегами та пізнати крапельку нового.

Протягом усього Тижня працювала шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати….».

        Актив учнівського самоврядування «Лідер» провели інтерв’ю на найкраще визначення поняття «толерантність», під час якого діти мали змогу висловити, що є особисто для них "толерантність". Звучали такі слова: терпіння, доброта, чуйність, повага, милосердя, дружба, співчуття, шлях до миру та згоди.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення Тижня толерантності.

fotozvit

 

Соціальний педагог   Г.П.Дудко