Залізницький НВК – учасник (не)конференція міні-EdCamp Lutsk – 2016 на базі Луцького педагогічного коледжу.

 

12592584 1673493849580181 1010617484713288356 n

 

 31 березня 2016 року вперше на Волині відбулася (не)конференція міні-EdCamp Lutsk – 2016 на базі Луцького педагогічного коледжу. Захід проводився для освітян Волині завдяки перемозі грантової заявки Оксани Домарацької, вчительки початкових класів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів с. Деревок Любешівського району, за сприяння викладачок Луцького педагогічного коледжу: Галини Єрко, Ірини Ковальчук, Лариси Констанкевич, Світлани Вірсти. 

(Не)конференція проходила в новому форматі дискусійного заходу, у якому учасники самі визначали перебіг роботи – це: проблемні та подіумні дискусії, тренінги, творчі майстер-класи і благодійна акція. Це вільний процес, в якому програма визначалася самими педагогами. Крім вчительських, були й  експертні сесії. 

Залізницький НВК на (не)конференції представляв Сергій Кутинець, директор НВК., який був обраний вести учительську  паралель з теми «Фандрайзинг – як спосіб залучення ресурсу до школи» та брав участь у подіумній дискусії з питань  розвитку інноваційних освітніх технологій. 

Зі слів Сергія Григоровича, знаннями і досвідом ділилися експертки з Німеччини, Києва, Харкова, Запоріжжя, Луцька, а також представниці Посольства США в Україні. 

На даному заході панувало відчуття радості, задоволення, казковості, вдячності! Завдяки відданій роботі оргкомітету #miniEdCampЛуцьк вийшов продуктивним, теплим і душевним! 

Проведення міні-EdCamp Lutsk – 2016 збагатило учасників заходу новими ідеями, новим змістом і новими технологіями в освіті.  

Міні-EdCamp Lutsk – 2016 відбувався за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. 

fotozvit

Прес-центр НВК