osvitnij forum

Освітній Форум

Громадянська Платформа «Нова Країна», Міжнародний освітній фестиваль «INSIGHT» та Тимчасова комісія Верховної Ради з питань майбутнього організували ОСВІТНІЙ ФОРУМ 2016, що проходив 2 березня в Києві, аби разом шукати відповіді, ділитися досвідом, творити ініціативи - таки братися і змінювати існуючий стан освітньої сектору, не чекаючи поки це хтось зробить інший.

Основна мета Форуму – активізувати співпрацю між суспільством, професійною спільнотою та державою заради впровадження ефективних змін в українській системі освіти.

Любешівщину на Форумі представляв наш директор, Сергій Григорович Кутинець.
Дискусійні панелі, дитяча платформа, прямі включення з Фінського парламенту, одночасні дискусії і обговорення у м. Києві і м. Харкові через пряму трансляцію, напрацювання рекомендацій у форматі "Світове кафе", а ще море спілкування у неформальній обстановці, зустрічі з яскравими і непересічними особистостями...

Зі слів Сергія Григоровича, це був чудовий, натхненний, дуже-дуже корисний і важливий день  не тільки для усіх учасників, а й для галузі освіти зокрема.

Форум  започаткував справжній суспільний діалог та визначив цілі, принципи і засоби швидкої та успішної модернізації освітньої сфери України.

 fotozvit

Бринчук Г.П.,

заступник директора з навчально-виховної роботи