«Україна героями славиться»

IMG 0005

 З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у школі були проведені інформаційно-просвітницькі заходи.

На загальношкільній лінійці  проведено з учнями НВК мітинг-реквієм на вшанування  подвигу Героїв Небесної Сотні. Школярі розповідали патріотичні вірші та згадували доленосні події, які відбулися на майдані  у листопаді 2013 року – лютому 2014 року заради утвердженню в Україні ідеалів свободи і демократії.

Шкільний бібліотекар Черевко З.Г. оформила тематичну книжкову виставку,  що висвітлює   історію українського  державотворення «Герої Небесної Сотні», «Революція Гідності».

 Також був проведений вечір-реквієм, присвячений річниці Революції Гідності. Учні та викладачі, разом з директором школи схилили низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Учні розповідали присутнім у залі історію подій, що відбувалися в Києві на майдані Незалежності, виконували патріотичні пісні. Також згадали про Героїв «Небесної сотні» - мужніх Громадян Української держави, справжніх її синів і дочок.

                                                 Заступник директора з виховної роботи А.Г.Головій

fotozvit