«Галактика талантів»

 

DSC 6522

 

   В Залізницькому НВК 15 лютого вперше відбулося свято вшанування обдарованих дітей «Галактика талантів».

   У цей день ми відзначали учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, району та стали переможцями й призерами  олімпіад з базових дисциплін, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи; вшановували їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості. Звичайно, без їхньої підтримки та розуміння  учні не були б такими успішними та впевненими.

Програма заходу була насиченою, емоційною та феєричною. Виконання душевних та щирих пісень торкнуло серця кожного. Та не тільки вони стали подарунком для гостей. Танець «Зірочок» зачарував, дав змогу людським емоціям бути щирими та гучними. Глядачі не скупилися на оплески і підтримували школярів. Тобто усе було зроблено для того, щоб в залі панувало відчуття врочистості та свята.

           З вітальним словом звернувся до всіх присутніх директор НВК Кутинець Сергій Григорович. Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, чиїми стараннями, любов’ю та турботою оточені щоденні зустрічі з вихованцями, та всім татам і мамам учнів. Сергій Григорович вручив грошові нагороди всім переможцям районних олімпіад та подяки батькам. В кінці заходу учнів чекав солодкий стіл.

     Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо, знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе. Ти і тільки ти, юний друже, обираєш для себе шлях, по якому йти. Знання допомагають людині дістатись свого джерела, а не насолоджуватись чужим.

     Ми впевнені, що ви ніколи не підете проти своєї совісті, не будете байдужими до долі своїх друзів, родини, України!

                                                                                                                                                                      Заступник директора з виховної роботи Головій А.Г.

fotozvit