111

26.11.2015 р. Відбулося засідання МО вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, російської мови.

Місце проведення – Березновільська ЗОШ І-ІІ ст.

Тема засідання: формування ключових компетенцій під час вивчення мови та літератури.

Форма роботи: круглий стіл.

Практична частина: відвідування та обговорення відкритих уроків.

  1. 1.7 клас. Тема: не з дієсловами (вчитель української мови та літератури Любчик Ніна Степанівна)
  2. 2.9 клас. Тема: опозиція Фауст – Мефістофель, діалогічне вирішення проблеми добра і зла (вчитель зарубіжної літератури Любчик Наталія Василівна)

Паралельно працювало МО вчителів фізико-математичних дисциплін. На порядку денному засідання було питання впровадження здоровязберігаючих технологій при вивченні фізики, математики та інформатики.

Після теоретичного обговорення проблеми педагоги відвідали уроки.

Вчителька математики Шумакович Ніна Олександрівна формувала в учнів вміння застосовувати набуті знання про множення і ділення натуральних чмсел до розвязування задач і вправ.

Вдало підібрані завдання сприяли тому, що, виконуючи їх, п’ятикласники дізнались висоту найвищого волинського дуба, що росте в Любешівському парку, площу озер Скорінь, Люб’язь, Біле, знайшли довжину річки Стохід, визначили скільки продуктів за добу вони повинні споживати для нормального росту і розвитку.

А на уроці фізики (вчителька Якимець Тетяна Василівна ) восьмикласники вивчили новий матеріал з теми «Тиск. Сила тиску», набули практичнихнавиків розвязування задач та дізналися, як зменшуючи тиск можна зберегти життя людини та уникнути травм.