ВІДКРИТТЯ  СКВЕРУ ПАМ"ЯТІ

DSC 9754

     Напередодні відкриття Скверу Пам’яті учні, вчителі, підприємці, спільно із сільською радою активно працювали над упорядкуванням території Скверу.

fotozvit 

    14 жовтня в с.Залізниця було відкрито Сквер Пам’яті та пам’ятний знак, який є маленькою  історією держави. Він дасть змогу зберегти пам'ять про тих, хто захищав право українців на демократію, свободу та європейське майбутнє України. Він увічнює пам'ять про тих людей, які беззбройні стояли на Майдані, але з вірою в Україну здобули свободу.

  Церемонія відкриття Скверу Пам’яті розпочалася з виконання Гімну України, а згодом присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Священики освятили пам'ятний знак та помолилися за загиблих воїнів і за мир та добробут в Україні. Після чого відбулося покладання квітів.

   Голова районної роди Нагорний Петро Никонович привітав присутніх чоловіків із Днем захисника України: «Я хочу, щоб ми з вами були єдині, щоб ми залишалися патріотами своєї держави. Я бажаю, щоб цей пам’ятний знак увіковічнив пам’ять про тих, хто першим бере на себе удар у тяжкі часи і забезпечує безпеку країни. Дякую батькам Івана Пасевича за такого сина, який загинув за Україну».

Сергій Григорович Кутинець, директор Залізницького НВК зауважив: «Наш герой – Іван Пасевич, який загинув під Луганськом. Він у будь-яких непередбачуваних ситуаціях завжди залишався справжнім чоловіком, турботливим татом, люблячим сином. Такі герої, як Іван, дорогі для нації і складають її золотий фонд.

    Ми не маємо права знехтувати уроками історії! Адже немає майбутнього у тих, хто не пам’ятає свого минулого! Тому учні нашого НВК беруть шефство над цим Сквером.

Упевнений, що ті випробування, які постали перед нашим народом, минуть. Ми маємо бути всі разом, щоб пройти цю велику й складну дорогу. Давайте жити Україною, адже вона стоїть на боці правди і з нею Бог».

fotozvit 

     По завершенню урочистості відбувся футбольний матч кубка району, де з рахунком  2:1 перемогу здобула команда с.Залізниця, яка свою перемогу присвятила Пасевичу Івану, Герою, який загинув у зоні АТО.

fotozvit

 

                                                       А.Г.Головій, заступник директора з ВР