DSCF6077

 

Зі святом 1 вересня!

Гучним дзвоником зустрічали в Залізницькому НВК початок нового навчального року. Розкішні бантики, кульки та квіти заполонили шкільний двір. У цей день 338 школярів сіли за парти закладу, серед них і 35 першокласників, для яких День знань став першим і незабутнім у житті.

Сергій Григорович Кутинець, директор НВК, привітав усю свою шкільну родину та гостей із всенародним святом людяності, доброти й любові: «Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей».

Також на святковій лінійці була присутня Радкевич Людмила Анатоліївна - завідувач районним методичним кабінетом. Вона побажала усім незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, гарного настрою та віри у світле майбутнє. Любов Олександрівна Михальчук - виконуюча обов'язки сільського голови, побажала школярам та вчителям доброти, мудрості та наполегливості у здобутті знань.

     На жаль, ми зустрічаємо свято Першого дзвоника в неспокійний час.

Учні одинадцятих класів поклали квіти до пам'ятної дошки в пам'ять про Пасевича Івана Григоровича, випускника НВК, який загинув під Луганськом 16 серпня 2014 року .

Після завершення свята усіх гостей було запрошено до приміщення Залізницького НВК на Перший урок "Мій сонячний дім - Україна"

Тож від щирого серця адміністрація НВК вітає усіх учнів, працівників з початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, віри в свої сили, творчої наснаги та нестримного прагнення до знань.

fotozvit