DSCF4563

 ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТІШОЮ

З метою виховання дбайливого ставлення до природи, бажання зберегти й примножувати природні багатства, включення дитини в посильну природоохоронну діяльність в Залізницькому НВК пройшла акція «Зробимо Україну чистішою».

 Так, учні 2-4 класів стали учасниками трудового десанту «Чистота на шкільному подвір'ї», 5-х –класів «Затишні вулиці мого села».

 Учні 10-х класів організували рейд по очищенню території по напрямку: Залізниця – Міжгайці.

 Гарно попрацювали на шкільних клумбах та в шкільному парку дев'ятикласники: посіяли квіти, позагрібали стежки, визбирали сухі гілочки.

 І хоч часто проводяться подібного роду акції, ведеться просвітницька робота щодо поведінки людини в навколишньому середовищі, є багато таких людей, які викидають сміття обабіч доріг, в лісі – пластикові пакети, пляшки і т.д., а не в призначеному для цього місці; безжально ламають висаджені молоді деревця, виривають та перекидають стовпчики з дорожніми знаками та ін..

 Задоволені залишились учні та їх керівники від зробленого, але водночас розчаровані від того, що люди, самі ж забруднюють територію свого села, ліси, дороги, руйнують мурашники. 

 Екологічна та трудова діяльність учнів та вчителів кожен раз переконує в тому, що потрібно з малих років формувати бережливе ставлення до природи, до прекрасного в навколишньому середовищі, уміння милуватися природою і дбати про неї.

 Водночас з цією Акцією проводилася ще одна акція «Діти – воїнам АТО».

 Школярі та їхні батьки зібрали продукти: консервації, крупи, овочі, солодощі і відправили в районний волонтерський центр. А звідти за день – два вирушить машина з продуктами на Схід України. Слава Україні!  Героям Слава!

 

 fotozvit