Обласний семінар директорів

DSC 372427 березня 2014 року на базі Залізницького НВК відбувся семінар для новопризначених керівників навчальних закладів області. Метою семінару було ознайомити з досвідом роботи НВК, учасника Міжнародних і обласних проектів, показати результати школи як громадсько активної та визначити перспективи розвитку інноваційної моделі навчального закладу.

Директор НВК С.Г.Кутинець презентував навчальний заклад, у якому розпочато впровадження в початковій школі елементів здоров’язбережувальної педагогіки за методикою Базарного Володимира Пилиповича.

Після цього учасники семінару мали змогу ознайомитися із виступом директора Залізницького НВК, який презентував інноваційно-освітнє середовище для формування компетентної особистості та її творчих здібностей. Проектні технології, які реалізуються у НВК, і є тим шляхом покращення освіти та виховання, підвищення компетентності учнів. У навчальному комплексі реалізовано ряд різних навчальних проектів, в тому числі й соціальних: «Чисте село – чиста Україна»,«Створення центру Сприяння» (за фінансової підтримки Фонду ім. Стефана Баторія (Польща)), «Співпраця навчальних закладів: реалії та перспективи». Від імені громадської організації «Сприяння» підготували аплікаційну заявку на отримання гранту в рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і в серпні 2010 року реалізувала проект «Впровадження енергоощадних технологій у Залізницькому НВК», змінивши звичайні вікна на енергоощадні.

У рамках проекту «Розвинені території, здорові люди» було проведено реконструкцію спортивного стадіону.      

На розвиток життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою рухливих ігор з елементами футболу був спрямований проект «FairPlay – Чесна Гра».

На завершення семінару, гості відмітили щиру гостинність нашого закладу, ефективність семінару, подякували за корисну інформацію, наголосили на доцільності впровадження досвіду діяльності Залізницького НВКв інших закладах області.