Забута мелодія дитинства

   Ось і пройшло свято зустрічі випускників у Залізницькому НВК «Забута мелодія дитинства».

Незважаючи на лютий мороз, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна було зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів, випускників різних поколінь: 1964, 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009 років.   Саме вони є не лише історією школи, а й історією села, району, країни. Доля кожного з них вписана в цю історію окремим неповторним рядком.

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, де панувала повна гармонія між вчителями і учнями та неабияка підтримка однокласників. А у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

Програму вечора, сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі, учні 11 класу. Атмосфера була невимушена та по-домашньому тепла.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Залізницького НВК С.Г. Кутинець, який привітав випускників зі святом та побажав їм міцного здоров`я і наснаги, не втрачати оптимізму та берегти дружні стосунки і надалі.

Дарували приємний настрій усім присутнім Іванна Оласюк, Оксана Черевко, Олександр Ярмолюк, Віктор Чубейко, Яна Токарчук, Богдана Лащ та учні 11 класу. У їх виконанні прозвучали пісні: «Сторона моя», «Повертай, лелеченько», «Гуси білі», «Добра пісня», «Українська родина», «Белая сирень», «Побажання». Нікого не залишили байдужими неймовірно енергійно запальні танці від хореографічних колективів «Колорит» та «Веселка», керівник – Ю.М. Шукалович.

Приємно було усім присутнім переглянути також мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки. З неабияким хвилюванням зверталися до своїх таких вже дорослих хлопчиків та дівчаток перші вчителі та класні керівники наших випускників.

Ось чому проведення такого заходу дало нам можливість ще раз упевнитися, що наше життя нерозривно пов’язане зі школою. Тому, шановні випускники, пам’ятайте, що ми завжди чекаємо на вас, адже хто як не ви творили, творите прекрасний світ, світ під назвою «Школа». Сподіваємось, що ця зустріч подарувала справжню радість та нагадала про безтурботні шкільні роки.

До нових зустрічей!

Іванна Оласюк, Президент НВК