Забута мелодія дитинства

   Ось і пройшло свято зустрічі випускників у Залізницькому НВК «Забута мелодія дитинства».

Незважаючи на лютий мороз, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна було зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів, випускників різних поколінь: 1964, 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009 років.   Саме вони є не лише історією школи, а й історією села, району, країни. Доля кожного з них вписана в цю історію окремим неповторним рядком.

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, де панувала повна гармонія між вчителями і учнями та неабияка підтримка однокласників. А у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.

Програму вечора, сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі, учні 11 класу. Атмосфера була невимушена та по-домашньому тепла.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Залізницького НВК С.Г. Кутинець, який привітав випускників зі святом та побажав їм міцного здоров`я і наснаги, не втрачати оптимізму та берегти дружні стосунки і надалі.

Історія та сучасність

Різне

Зараз на сайті

We have 26 guests and no members online