Семінар вчителів біології

«Скажіть мені, якого раю потрібно ще на цій Землі…»

Й. Струцюк

DSC 0538Минулої середи на базі Залізницького НВК відбувся районний семінар вчителів біології на тему «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках біології».

Невідємними елементами програми семінару було проведення уроків вчителями Залізницького НВК. Так, у 8 класі С.Г. Гриценко, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, презентувала урок «Загальна характеристика класу Земноводні. Лабараторна робота №12. Порівняння скелетів земноводних та риб». Учні мали змогу ознайомитися із середовищем існування земноводних, їх способом життя; розглянути зовнішню будову земноводних; розкрити особливості будови та процесів життєдіяльності цих тварин.

Ковальчук О.П., вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, провела урок у 7-А класі на тему «Відділ Папоротеподібні: середовище існування та пристосувальні риси будови і процесів життєдіяльності». Для кращого засвоєння матеріалу були використані різноманітні форми роботи, таблиці та мультимедійна презентація.

Щиру вдячність висловлюємо Андрусик В.С., заступнику начальника відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Прип’ять - Стохід» за оформлення шкільного акваріума та сприяння у підготовці екологічної стежки «Знай, бережи, будь вдячний», завдання якої здійснювати екологічне навчання учнів, проводити науково-дослідницьку роботу, розвивати екологічну культуру, виховувати бережливе ставлення до рослин, прищеплювати любов і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Змістовним та важливим стало залучення усіх учасників семінару на майстер-клас Ковальчук О.П. «Використання ІКТ на уроках біології», під час якого учасники мали змогу виробити навички роботи з навчально-лабораторним обладнанням під час виконання лабораторних і практичних робіт на уроках біології, а також програмним забезпеченням PhotoImpression 6 та ПК-окуляром.

На завершення гості щиро дякували за гостинність та компетентність,яку вони отримали під час перебування в НВК.

 

Гриценко С.Г., Ковальчук О.П.,

вчителі біології Залізницького НВК