rizdvo

Дорогі відвідувачі офіційного web-сайту Залізницького НВК!

У переддень величного і пресвітлого свята із свят – Різдва Христового прийміть мої найщиріші вітання з торжеством добра і світла, гармонії і любові! 

Щоразу цей знаменний день, коли на землю втілився Спаситель світу, символізує оживлення усього роду людського, повертає нас до євангельських заповідей, спонукає нас  до терпимості, чистоти наших помислів  та любові до ближнього.

Різдво однаково прекрасне для дітей і дорослих, для мрійників і скептиків, для тих, хто намагається зайнятися справою кожну хвилинку, і для тих, хто нікуди не поспішає ...

Рік що минув, був непростий, різнобарвний, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість щоденного дружнього спілкування, радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, творчої праці, яка влилася в скарбничку наших освітянських справ, додав кожному з нас нового професійного і життєвого досвіду. Наш НВК зробив багато для покращення навчально-виховного  процесу, і ми маємо надію, що у цьому році ви зможете належно це оцінити.

Сподіваюся, минулий рік приніс і вам багато цікавих та значущих подій. У ці різдвяні дні хочу щиро подякувати вам за співпрацю та довіру до нас.

День народження Христа - це свято добра. Служіть добру, живіть по совісті! Будьте щасливі! Для цього багато не треба, лишень просто відмовитися від образ і злоби. У це свято ми можемо заново народитися, адже сьогодні день народження Христа. Головне зважитися на це, й  починаючи з цього чарівного дня, жити безмежно щасливо! Адже ми всі в глибині душі віримо в диво, яке здатне в одну мить змінити наше життя на краще ... Вітаючи вас, побажаю не тільки мріяти, а й впевнено, з посмішкою і натхненням йти до своїх мрій, втілювати їх і ставати все щасливішими день за днем!

Нехай величні різдвяні свята додадуть усім вам сил, здоров'я та оптимізму, принесуть із собою впевненість у завтрашньому дні.

Христос рождається – славімо Його!

 

З глибокою повагою і шаною

директор  НВК   Сергій Кутинець