Учителю! Ти йдеш по цій землі,

І слід стає твій крок за кроком

Яскравим вогником у сутінках пітьми…

den vchitКоли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходить до нас всенародне свято – День працівників освіти. Воно пов’язане з найсвятішими почуттями, що з самого дитинства закладені в основу свідомості, - з любов’ю і пошаною до людей, які дарують всім світло знань і духовності.Цього дня кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це – правда. Кожне свято має свою магію. Певно, таку магію створили море квітів та океан вдячних слів, які вирували у Залізницькому НВК минулої п’ятниці.

В актовій залі зібрався весь колектив закладу. Розпочав вечір директор Сергій Григорович Кутинець, який привітав усіх зі святом, побажав творчих злетів на педагогічній ниві, невичерпного терпіння у своїй нелегкій праці, усмішок та хороших учнів. Також побажав усім присутнім міцного здоров’я, довголіття та щирої долі і вручив почесні грамоти та подяки.

До привітань директора долучились і школярі НВК, які зуміли донести працівникам чудовий настрій та позитивний заряд на весь вечір. Пісні, вірші, танці – усе було подаровано нашим колегам аби вони зуміли відчути приємний дотик свята.

Тому, шановні працівники освіти, пам’ятайте: вчителювання - відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість майстра від плекання людської душі. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Іванна Оласюк, Президент НВК

 

 

hs.showCredits = false; hs.outlineType = 'rounded-white'; hs.captionId = "the-caption"; hs.wrapperClassName = 'draggable-header'; hs.graphicsDir = 'http://highslide.com/highslide/graphics/'; hs.align = 'center'; hs.transitions = ['expand', 'crossfade']; hs.outlineType = 'rounded-white'; hs.fadeInOut = true; hs.dimmingOpacity = 0.75; if (hs.addSlideshow) hs.addSlideshow({ interval: 3000, repeat: false, useControls: true, fixedControls: 'fit', overlayOptions: { opacity: .75, position: 'bottom center', hideOnMouseOut: true } }); $j = jQuery.noConflict(); $j(document).ready(function(){ $j.getJSON("https://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/105728502698414977611/albumid/5932679717010376081?alt=json&&kind=photo&noredirect=1&imgmax=1600&thumbsize=150c&callback=?", function(data){ for (var i = 0; i < data.feed.entry.length; i++) { $j(""). attr("src",data.feed.entry[i].media$group.media$thumbnail[0].url). attr("alt",i+1).attr("border","1").attr("height", "126").attr("width", "168"). attr("style","border: 4px gray; margin: 0px 3px 3px 0px;"). appendTo("#picasaStream"). wrap(""); } }); });