На невмирущому полі часу

chornob27 років минуло від того дня, з якого розпочалося нове літочислення для України і всього людства. 26 квітня 1986 року, тихої весняної ночі, на четвертому енергоблоці ЧАЕС прогримів вибух, який сколихнув увесь світ.

 У цей пам’ятний і жалобний день, 26 квітня, в Залізницькому НВК відбулися інформаційно-просвітницькі заходи до 27-ї річниці з Дня Чорнобильської трагедії, які розширюють знання про катастрофу століття, розвивають в дітях почуття особистої відповідальності  за долю своєї країни, виховують їх уважними, милосердними людьми, патріотами. У закладі проведено уроки пам’яті «Чорнобиль – трагедія ХХ століття», виховні години «Чорнобиль – рана України», підготовлено випуски учнівських газет, організовано виставки дитячих малюнків «Попіл Чорнобиля». У бібліотеці НВК створено виставку матеріалів періодичних видань «Чорнобиль не має минулого часу». Також відбувся перегляд документального фільму «Секунди до катастрофи». Присутні школярі вшанували пам’ять вогнеборців-ліквідаторів хвилиною мовчання у знак скорботи про них.

 Ми, вихованці Залізницького НВК, вдячні за мужність та героїзм ліквідаторів. Пам’ятаємо й пишаємося їх великим подвигом.

 

 Оласюк Іванна, кореспондент

шкільної газети «Шкільне життя від А до Я».