Проведення районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

выаыаывавыа22 квітня 2013 року у Любешівському районному будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Зокрема активними учасниками стали і учні Залізницького НВК.

Огляд-конкурс розпочався із виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На ній були представлені вироби різних технік: з соломки, вироби з полімерної глини, дерева, картини з штучних квітів. Від нашого закладу були подані цікаві учнівські роботи з бісероплетіння, орігамі, пасхальні композиції та вишивка бісером.

Щодо конкурсної програми, то вона була веселою, цікавою і різножанровою.

Були представлені номери вокального, хореографічного, фольклорного, театрального жанру, а також художнє читання. Виступи дітей відзначались високим рівнем сценічної культури, виконавської майстерності.

Вокальна група Залізницького НВК виконала пісню Наталії Май «Стежина»(Керівники: Л.М. Кононович та Г.М. Іванішина). Своїми чарівно-мелодійними голосами збентежили, розчулили серця усіх присутніх, викликавши в них бурхливі емоції та оплески.

Подібний захід сприяє духовному, естетичному та культурному розвитку вихованців. Діти та керівники достойно представили свій район. А створена атмосфера творчості сприяла популяризації української пісні та танцю.

Організація даного конкурсу допомагає зберегти і розвивати аматорські колективи вокально-хорового жанру, підвищити рівень сценічної культури, виконавської майстерності та обміну досвідом між творчими колективами.

 Голова відділу «Шкільне життя» Дудко Віта