У кожному дитячому серденьку, ніби в скриньці, захований нам всім потрібний скарб…

3 квітня в приміщенні Залізницького НВК відбувся щорічний окружний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів сіл Лобна, Судче та Березна Воля. Проведення такого свята дозволяє побачити творчі досягнення навчальних закладів, виявити талановитих і обдарованих дітей та залучити юних аматорів до активної участі у мистецькому житті. 

Конкурсне журі у складі Г. П. Бринчук, методиста районного відділу освіти, І. В. Оласюк, директора будинку дитячої та юнацької творчості - оцінювало вокальну та сценічну культуру, складність репертуару, професійність виконання, артистичність, емоційність виконання, оригінальність творчої манери, особливості сценічного костюма. Усі учасники поставилися до виступів творчо, а тому художні номери були виконані на високому рівні.

У програмі були представлені номери вокального, театрального, інструментального жанру. Виступи художньої самодіяльності різнилися своєю неповторністю, іноді вражаючи журі та глядачів своєю оригінальністю та щирістю.

Високу виконавську майстерність продемонструвала вокальна група «Лелеченьки» (Залізницький НВК, музичні керівники Л.М. Кононович та Г.М. Іванішина). Піснею «Стежина добра» виконавці збентежили, розчулили серця журі та гостей, викликавши в них бурхливі емоції та оплески.

У літературно-мистецькому жанрі учні театрального колективу Судченської ЗОШ І-ІІІ ступенів продемонстрували свої акторські здібності, зігравши виставу «Сватання». Зміст її цікавий та повчальний, сприяє вихованню високих моральних якостей людини.

Саме виконавці цих номерів будуть представлені на районному етапі огляду художньої самодіяльності.

У рамках огляду–конкурсу також відбулася виставка декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій були представлені роботи учнів, виконані різними техніками, з якими ознайомила Л. І. Турик, учитель трудового навчання Залізницького НВК.

Усі виступи на конкурсі створили атмосферу творчості. А вчителі та представники району вкотре переконалися, що залучення школярів до змістовного дозвілля та їх підтримка є необхідними. Це сприяє розширенню кругозору, гармонійному розвитку особистості учнів, формування у дітей поваги до культурної спадщини та формування національної свідомості у молоді.