Загальношкільні батьківські збори

DSCF7451

У п’ятницю 15 лютого в приміщенні НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрив збори директор С.Г. Кутинець, який привітав усіх зі святом Стрітення Господнього та побажав сімейного добробуту, любові, миру та процвітання. Також ознайомив батьків з порядком денним, після чого школярами НВК був проведений концерт. Після святкового заходу розпочалися збори, на обговорення яких були винесені такі питання:

1. Підведення підсумків навчально-виховної роботи закладу за І семестр 2012-2013 н.р. (Доповідачі: заступник з навчально-виховної роботи І.О.Черевко та заступник з виховної роботи А.А. Римарчук).

2. Виступ практичного психолога НВК на тему «Психолого-педагогічні та вікові особливості підлітків. Підвищена втомлюваність та її вплив на поведінку дітей ». (Доповідач Р.П. Данилик).

3. Різне (Доповідач С.Г. Кутинець).

І.О. Черевко ознайомив батьків з результатами районних і обласних олімпіад, в яких брали участь учні школи, відмітивши високий рівень підготовки дітей з історії, правознавства, фізики, інформатики, біології, трудового навчання. Також наголосив на навчальних досягненнях учнів по класах в розрізі предметів.

А.А. Римарчук проаналізувала стан виховної роботи у закладі. Зокрема ознайомила батьків із основними напрямками діяльності, які відповідають основним вимогам Концепції виховання дітей та учнівської молоді у національній системі освіти, державних та регіональних програм. Зауважила, що важливим складником виховного процесу є діяльність класних керівників та впровадженням мережі гуртків, які працюють на базі закладу, і де кожній дитині надається можливість реалізувати себе та проявити свій талант. Наголосила на важливості корекційно-виховної роботи адміністрації закладу, психологічної служби та класних керівників із дітьми з девіантною поведінкою. Використовуючи мультимедійну презентацію, ознайомила батьків із усіма проведеними виховними заходами, які були проведені у закладі, а їх було чимало. Звичайно, не лишилися осторонь труднощі, з якими стикаються педагоги. Насамперед зверталася увага на вимоги щодо учнівської шкільної форми, забороні використання мобільних телефонів та перебуванні школярів у пізній час на вулицях села.
  Шкільний психолог Р.П. Данилик прочитала батькам коротку лекцію на тему " Психолого-педагогічні та вікові особливості підлітків. Підвищена втомлюваність та її вплив на поведінку дітей", в якій висвітила основні особливості віку підлітків та зауважила, що попри всі бурі дітей, сталим залишається одне – дитина, як і раніше, потребує батьківської любові та розуміння.

Завершував збори С.Г.Кутинець. Він торкнувся питань організації харчування, оздоровлення учнів, відвідування ними навчальних занять, культурі спілкування дітей і батьків, дітей і педагогів. Не залишилися осторонь думки, які стосуються зовнішнього незалежного оцінювання та перспектив на майбутнє.

Після цього батьки розійшлися по класних кімнатах, щоб разом з класними керівниками обговорити питання навчання  і виховання своїх дітей в більш вузькому колі.