Правова пропаганда серед молоді та робота з дітьми

з девіантною поведінкою

Насиченим виявився минулий тиждень у нашому НВК. У вівторок було проведено засідання школи психологічних знань класних керівників Залізницького освітнього округу. На ньому були присутні Г. П. Бринчук, методист районного відділу освіти з виховної роботи, та класні керівники з окружних шкіл.

В основу засідання лягли форми корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки та поради щодо їх подолання. Присутнім були дані рекомендації щодо впливу, планування виховної роботи з дітьми даної категорії. Особливу увагу було приділено роботі дорослих з агресивними, гіперактивними та тривожними дітьми. Не менш важливим стали поради для класних керівників з батьками дітей девіантної поведінки.

Наступним етапом засідання стало проведення Р.П. Данилик, практичним психологом НВК, заняття на тему «Конфлікт як елемент людських стосунків». Метою його стало розширення знань педагогів про конфлікт, формування методичних, практичних навичок та вмінь педагогів щодо профілактики конфліктних ситуацій в учнівському середовищі, сприяння формуванню компетентності учителів з питань конфліктології.

Проведення засідання школи психологічних знань класних керівників в межах округу дало кожному його учаснику хороші поради, зауваження та настанови щодо роботи класних керівників у своїх учнівських колективах.

Також цього дня заклад відвідав Хомич Ігор Іванович, провідний спеціаліст Любешівського районного управління юстиції, який зустрівся зі школярами 9-11 класів щодо пропаганди боротьби зі злочинністю. Провів профілактичну бесіду серед учнів на тему «Відповідальність неповнолітніх за нормами кримінального права». Під час бесіди Ігор Іванович наголосив на специфіці кримінальної відповідальності. Зокрема зауважив на основних видах покарань, ознайомив присутніх із криміногенним станом у районі.

Такі зустрічі є необхідними, адже боротьба зі злочинністю повинна здійснюватися шляхом посилення правової пропаганди серед молоді.