Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Свято врожаю

Щось у повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове….. Осінь повільним равликом пливе по прекрасному Поліссі. Звичайні дні….Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені». Усе багатство врожаю можна було побачити 17 жовтня 2012 року у Залізницькому НВК. Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня.

Композиції, зроблені руками, учнів просто перевершили надможливе, особливо такі, як: «Сім’я Гарбузенків ( 7 кл.) – ця композиція була зроблена на високому рівні, естетично та дуже цікаво, за що і зайняла I місце. Цікаві композиції були також у 6 – Б та 5 класах за мотивами українських народних казок « Колобок» та « Ріпка», тому вони і розділили між собою II місце.

« Осінні чудеса» ( 6-А клас) та « Дари осені» ( 1 – А клас) зачарували своєю екстравагантністю, за що і отримали III місце. У інших класах були також цікаві та гарні композиції по-своєму.

Тож можна сказати лише одне, що композиції дітей влучно пасують в осінній, наперед продуманий дизайн.

Осінь аплодує стоячи усім учасникам та дякує за активну участь у святі.