Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Поміж усіх свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. Його відзначають у першу неділю жовтня – День працівників освіти.

Отже, 5 жовтня 2012 року відбулося таке свято. В актовій залі зібрався весь колектив закладу. Розпочав вечір директор НВК Сергій Григорович Кутинець, який привітав усіх зі святом, побажав творчих злетів на педагогічній ниві, невичерпного терпіння у своїй не легкій праці, усмішок, хороших учнів. Також побажав усім присутнім міцного здоров’я, довголіття та щирої долі і вручив почесні грамоти та подяки.

До привітань директора долучилися і школярі НВК, які зуміли донести працівникам чудовий настрій та позитивний заряд на весь вечір. Пісні, вірші, гуморески і навіть інсценізація твору – усе було організовано на найвищому рівні.

Тому, шановні працівники освіти,

Щастя і здоров’я вам міцного.

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця в кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

 

Іванна Оласюк, Президент НВК