Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Обираємо президента. Увага!

Весь попередній тиждень учні Залізницького НВК жили в очікуванні проведення виборів президента закладу. Кандидати у президенти: Кожан Юлія, учениця 9-Б класу, Лащ Аліна, учениця 9-А класу та Оласюк Іванна, учениця 9-Б класу представили на розгляд передвиборчі програми, за якими планують свою роботу у разі перемоги. Школярі ознайомилися з поданими матеріалами, а тому мали час зробити правильний вибір.

Отож на минулому тижні в Залізницькому навчальному закладі були проведені вибори президента. У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів.

Отже, вітайте! Ми обрали президента!

Ним стала учениця 9 - Б класу Іванна Оласюк. Свої голоси віддали за неї 77 учнів.

   52 голоси набрала   Юлія Кожан, учениця   9-Б   класу. Лащ Аліна посіла 3 місце, отримавши 38 голосів.

Тому вітаємо Іванну Оласюк з перемогою. Ми впевнені, що всі завдання передвиборчої програми будуть втілені в життя. Успіхів у нелегкій роботі!

Тож від щирого серця адміністрація НВК вітає усіх учнів, працівників  з початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, віри в свої сили, творчої наснаги та нестримного прагнення до знань.