Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Фестиваль «Диво калинове»

           Тепло обійм, ніжність посмішок, безмежність щирої душі рівненчан – от що вразило найбільше, коли минулої неділі представники Залізницького НВК відвідали ЗОШ І-ІІІст. села Кухче Рівненської області. Уже вкотре учні та педагоги школи дивують односельчан професійним виконанням української пісні на фестивалі «Диво калинове». От і вчителі Залізницького НВК і Судченської школи була запрошені на це величне дійство. Свято, яке єднає, ріднить, допомагає усвідомити вічність тих моральних, духовних цінностей, які керують людським життям.

    Нові враження, приємні емоції переповнювали постійно. Адже програма свята була дуже різноманітною. Жарти, пісні, вірші про Україну, її народ, дискотека не залишили байдужими нікого.

      Щирі слова вдячності були сказані директором Кухченської школи Ольгою Леонтівною. А дружнє коло колег закладу допомогло відчути себе у повному спокої та затишку.

    Величезне спасибі, шановні друзі! Ми вдячні Вам за запрошення, за ту іскорку дружби, яка промайнула між нами ще раніше, а зараз переросла у справжнє вогнище дружби. Будьте щасливі, здорові. Нехай кожен день, прожитий вами, завжди буде наповнений щастям, радістю, коханням. Памятайте, ми завжди поруч. До нових зустрічей, плідної співпраці та гарного відпочинку!