Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

   Обласний семінар вчителів фізики на тему «Розвиток особистісного творчого потенціалу вчителя та учня засобами інноваційних технологій»

   18 травня в Залізницькому  НВК відбувся обласний семінар вчителів фізики на тему «Розвиток особистісного творчого потенціалу вчителя та учня засобами інноваційних технологій».

    Представники Любешівського, Камінь-Каширського, Горохівського, Іваничівського, Маневицького районів та м. Луцька брали участь у проведення семінару. Зокрема, його організатором був завідуючий відділом природничих дисциплін ВІППО В.О.Савош. Він зосередив свою увагу на засобах активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики.     Оліфірук Н.К., учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, наголосила на важливості особливостей розвитку творчого потенціалу вчителів та учнів засобами інноваційних технологій. Цікавою стала демонстрація експерименту в розвитку мисленнєвої діяльності учнів Кухом М.В, директором ЗОШ І-ІІІст.                            с. Любязь.

    А вчитель фізики Залізницького НВК Яневич О.П. разом із учнями показали змістовний урок на тему «Енергія в житті людини. Теплоенергетика. Способи збереження енергії».

   Після цього відбулося обговорення семінару та екскурсія по закладу. Ознайомившись із комплексом та відчувши його теплу атмосферу, гості зрозуміли, що основне для кожного із них  – полюбити школу в собі, і себе у школі! Вони побачили, як щиро і самовіддано вмуровують свої цеглини вчителі в головну будівлю – навчально-виховний комплекс, як працюють з дітьми, знаходять у цьому радість і сенс свого життя. Можливо, заради цього і варто жити у світі!