Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 Знову минув рік і знову у нас свято – випускний вечір.

    12 травня Залізницький навчальний заклад благословив у самостійне життя 32 розумних, гарних, щасливих вихованців. У цей день вони прощалися з рідним НВК, його затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які відкрили їм світ пізнання. Та незважаючи на несприятливу погоду свято вдалося. Адже надто цікавою була програма вечора. Розпочалася вона з найкращих побажань та привітань директора закладу – Сергія Григоровича Кутинця, а також врученням атестатів зрілості. До щирих слів приєдналися батьки та гості.

   Випускники 11-х класів не залишились осторонь. Вони підготували чудовий концерт, присвячений закінченню НВК, під час якого подякували своїм вчителям за турботу, батькам – за підтримку. А завершився концерт злетом повітряних кульок.

    Пізніше, на шкільному подвір’ї, відбулася святкова дискотека, на якій веселилась уся молодь села. А парад вогників та феєрверків претворив свято на справжнє шоу, яке тривало до пізньої пори. А саме, до зустрічі світанку, під час якої прозвучали найкращі побажання випускників та класних керівників.

    Отож, дорогі діти! Щастя і доброї долі на вашому життєвому шляху! Нехай Господь дарує вам свою милість і благодать.