Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

«Ми можемо торкнутися до слова,

Як промінь до неспокою води…»

20171215 150643 

Такі слова є у збірці «Сповідь серця», автором якої є П.Ю.Ярмолюк, учитель української мови та літератури Залізницького НВК.  «Ми хочемо торкнутися до слова…» - таку назву мала зустріч шанувальників і любителів поетичного слова у нашій літературній вітальні. 

 Відбулася вона 15 грудня завдяки ініціативі й підготовці заступника директора з навчально-виховної роботи Г.П.Бринчук . У теплій, дружній атмосфері учні, учителі НВК: автор збірки П.Ю.Ярмолюк,  С.С.Жилко, О.І.Гриневич;  гості  - М.М.Шукалович, директор ЗОШ І-ІІ ст.с.В’язівне, Л.А.Радкевич – завідувач райметодкабінетом   ( саме вони в свій час багато зробили для того, аби збірка вийшла у світ) говорили про те, що поезія  - не повсякденність, а стан душі, без чого неможливо  собі уявити наше життя. 

Петро Юхимович  розповів присутнім про те, що надихнуло його  до написання віршів, прослухавши власні твори у виконанні учнів, згадав деякі моменти життя,  зокрема, історію хутора Кузеньки, де народився, шкільні,студентські роки .  Учні школи – Оласюк Марія, Мороз Ірина, Бовкун Яна запропонували увазі присутніх власні поезії . На  завершення  зустрічі , як годиться, було зроблено  спільне фото, а Петру Юхимовичу та гостям  на згадку  учні школи  вручили сувеніри , виготовлені власними руками.

                                                                                                                     Хвалько Ю.М., педагог-організатор

fotozvit