Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Ось які ми, учні 5-А класу

0171201 125713

У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу.

Одним із цих етапів є перехід учнів початкової школи у середню. П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті, довірливо ставляться до дорослих, визнають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки.

У 5-му класі діти переходять до нової системи навчання: «класний керівник – учителі-предметники». Уроки проходять у різних кабінетах.  Більшість дітей переживає цю подію як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «новежиття». Але всі хочуть, щоб їх побачили, почули. Саме тому було проведено свято «Ось які ми, учні 5-А класу».

Діти показаличим відрізняються учні 5 класів від старшокласників. Розкрили свої таланти – декламували вірші, гарно співали і танцювали, цікаво грали. В конкурсі «Інтелектуальний марафон» набрали 21 бал із 25. Ось які цікаві запитання про історію НВК запропонували старшокласникам:

    Скільки у школі працює вчителів?

    Скільки східців Ви долаєте щодня, щоб зайти до школи?

    Скільки східців Ви долаєте, щоб дістатися кабінету інформатики?

    Скільки дверей на 2 поверсі?

    Скільки працівників чоловічої статі у школі?

    Скільки ялинок росте на подвір’ї школи? 

    Скільки учнів навчається в 11 класах?

    Скільки учнів навчається у школі?

    В якому році була заснована наша школа?

    Який директор найдовше працював на займаній посаді?

    Скільки учнів закінчили школу з золотими та срібними медалями?

    Скільки вчителів НВК брали участь в обласному конкурсі «Учитель року»?

    Яку кількість книг містить шкільна бібліотека?

    Скільки років виповнюється цього року нашій школі?

Та найбільше всім сподобалась колекція моделей шкільного одягу, в складанні й показі якої п’ятикласники були найбільш активними.

Класний керівник О.П.Яневич