Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Виставка осінніх композицій

garbyz

Згасло веселе барвисте лiто, i осiнь стала повноправною господаркою. У всьому вiдчувається  її прохолодний подих. Ключi журавлiв, дикi гуси, багряні квіти… Усе це є ознаками найпрекраснiшої пори року, оспiваної поетами та художниками – осені. Це пора чарівна не тільки своєю різнобарвною красою, а  й щедрим урожаєм.

Тому традиційно у нашому НВК кожної осені відбувається виставка композицій «Ходить гарбуз по городу». Все, чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними - від корзин з квітами, слоників з капусти, поросят із кабачків до вишуканих екібан та навіть кораблів. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я та піратське весілля. Герої мультфільмів  ожили із баклажанів, огірків та буряків. Вироби дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври.

Роботи справді були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за власне застосованими техніками. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.

За підсумками виставки І місце у старшій школі розділили 6-А клас «Піратське весілля у Гарбузовій країні» і 7-Б клас «В українській господі», ІІ місце – 5-А клас «Осіннє чудо» та 5-Б клас «Осінні фантазії», ІІІ місце – 7-А клас «Ні! Війні в Україні!» та 6-Б клас «На пасовищі». У молодшій школі І місце зайняли учні 4-Б класу. ІІ місце розділили школярі 3-А та 3-Б класу. І грамоту за ІІІ місце отримали учні 2-А класу. Тому вітаємо переможців!

 

Лащ Катерина,  Президент НВК