Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

1 вересня  по-новому…

parents2 fl

 Ось і продзвенів Перший дзвінок у Залізницькому НВК. Свято яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Розпочав його директор Сергій Григорович Кутинець, який привітав усіх присутніх із початком нового року і побажав аби кожен новий день був сонячним, приносив відкриття, добрий настрій у всі родини України, а шкільний мелодійний дзвінок надихав на успіхи та перемоги.

Сьогодні багато українських шкіл відмовилися від проведення традиційних шкільних лінійок на 1 вересня, змінюючи їх іншими заходами для школярів та батьків. А тому, враховуючи запити батьківської громадськості, побажання учнів, ми так само, змінили програму святкування, адже життя потребує змін.

На території НВК вперше діяли такі локації відпочинку:

«ДЕНС-ЗОНА», на якій від душі танцювали та розважались діти.

«АРТ-ЗОНА», у ній школярі малювали свої мрії кольорами веселки.

А також не залишили осторонь любителів спорту. Усіх, хто бажає, запросили на наш стадіон, «ЗОНУ-ЗДОРОВЯ», де пограли у футбол, взяли участь у різних розважальних естафетах.

 Важливими також для нас усіх є пам'ять про найкращі, хвилюючі моменти нашого життя. Тому командою однодумців було створено сьогодні «ФОТО-ЗОНУ», біля якої змогли  сфотографуватися з друзями, сім’єю, однокласниками, улюбленою вчителькою аби залишити згадку  про сьогоднішнє свято.

А наші випускники за давньою традицією вручили нашим новачкам-першокласникам памятні сувеніри.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

 

fotozvit