Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

Звіт англомовного табору English is Fun

LogoEIFFinalWeb1cr

З 29.05.2017 р. по 02.06.2017р. у Залізницькому НВК, як і у більшості шкіл України працював англійський мовний табір під назвою English is Fun”. До участі долучилися учні 5-х, 6-х, 8-х та 10 класів, які поділилися на два загони під назвами:  Smiles та “Friends.

Метою проведення тижня було не лише формування комунікативних навичок, а й навчання працювати у команді.

29.05.2017 р. “Let’s become Friends!”

Відбувся поділ на команди. Учні виготовляли свої емблеми та слогани. Проводилися тематичні ігри, діти грали рухливі ігри, розучували танцювальний флешмоб.

30.05.2017 р. “Funny Day

День розваг надав учням можливість проявити свої таланти та здібності, розповісти про свої хобі. Діти малювали тематичні комікси, переглядали та обговорювали відеоролики про хобі, співали пісні.

31.05.2017р. Sports Day

Цей день був присвячений спортивним іграм та спорту. З дітьми були проведені спортивні змагання та естафети, різноманітні рухливі ігри. Учасники розгадували тематичні кросворди та виконували мовні завдання.

01.06.2017р. Cartoon Day

Діти переглядали мультфільми на англійській мові, після чого обговорювали їх, виконували різні завдання, презентували своїх улюблених мультгероїв.

02.06.2017р. Hello, Summer!

Останній день перебування в таборі приніс дітям багато незабутніх вражень. Учасники взяли участь у квесті, після якого отримали пам’ятні призи. Відбувся танцювальний флешмоб. Було проведено анкетування, в якому школярі написали про свої враження від табору. Відбулось урочисте вручення подяк учасникам мовного табору.

Усім учасникам  літнього мовного табору сподобалась невимушена творча атмосфера, дружнє ставлення одне до одного, та змога проявити свої таланти. Анкетування, проведене у кінці роботи табору, показало, що усі  діти з нетерпінням чекатимуть наступних зустрічей.

 fotozvit