Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Вишивання моє, вишивання…

Чорний сум, – а червоний – кохання.

Синій небо, зелений – буття.

Вишиванка – це наше життя!

DSC 4946

18 травня відзначається Всесвітній день вишиванки. День, який має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами. Із споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров'я і невичерпну свободу.

Залізницький НВК долучився до святкування і на знак національної єдності, як одна велика родина, одягли вишиванки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але ми були єдині у думці, що таке свято обєднує усіх. Разом долучилися до загальнонаціонального флешмобу єдності та культурного відродження багатонаціонального українського народу.

Проведення такого свята продемонструвало, що учні та вчителі нашого НВК відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

fotozvit

Черевко А.А., заступник директора з виховної роботи