Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 DSCF0973

12 травня група вчителів початкових класів Любешівського району мала хорошу нагоду відвідати наш НВК, де відбулося засідання школи ППД. Педагоги побували на уроці літературного читання у 1-А класі «На сонці тепло, а біля матері добре. А.Костецький «Все не так»». Слухачам школи ППД було представлено свято «Все починається з мами».

Старший вчитель Віра Віталіївна Оласюк презентувала досвід своєї роботи з проблеми: «Розвиток навичок швидкого і виразного читання в учнів початкових класів за методикою І. Т. Федоренка».

fotozvit