Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

З думкою про солдата

20170407 091954

 З 3 по 7 квітня 2017 року в стінах Залізницького НВК проходила благодійна  акція «Допоможемо солдатам». Учні та вчителі об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії.

Протягом тижня юними та дорослими волонтерами було зібрано для бійців АТО необхідні речі – продукти харчування, консервація, засоби гігієни, дитячі малюнки та обереги. В акції взяли участь усі учні закладу.

Дякуємо класним керівникам, учням та жителям Залізницької сільської ради за розуміння, прояв патріотизму та велике бажання допомогти тим, хто сьогодні знаходиться на війні.

 

fotozvit

 

                               Черевко А.А., заступник директора з виховної роботи