Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 

Ми у природі – в ріднім домі, а в домі має бути лад

 

20170405 104152

 

Плідно розпочався в Залізницькому НВК Місячник трудового та екологічного виховання «Земля – наш спільний дім». Вже 5 квітня учнівський та педагогічний колективи  разом з обслуговуючим персоналом закладу взяли участь у проведенні Дня довкілля.  

 

  Погода сприяла успішному виконанню поставленого завдання – забезпечити порядок на території закладу та за його межами. Ми «оголосили війну» бур’янам, сміттю і в підсумку отримали перемогу. Адже добре попрацювали, щоб шкільне подвір’я, прилеглі до НВК території, Обеліск Слави стали по-весняному красивими.

 

   Результатом праці стало чисте подвір’я,  доглянуті клумби, акуратно підрізані кущі, охайні спортивні майданчики, прибрані від сміття узбіччя. Додому всі пішли задоволені, веселі, з відчуттям  гордості за хорошу роботу, зроблену власними руками. Дуже хочеться, щоб у всіх, хто приходить до нашого закладу, – дітей, батьків, гостей – приємне враження про нього склалося ще до того, як вони зайдуть у шкільні коридори.

 

 fotozvit

 

                                   Черевко А.А., заступник директора з виховної роботи