Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

        

Змагаймось за нове життя!

 

lesya

 

Цього дня, 11 березня, місто Чернівці зустріло нас дощем. Але в душі кожного – і дітей, і вчителів – було тепло і затишно від думки про те, що приїхали на свято – нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Школярі нашого району торік уже були учасниками цього конкурсу і мали 6 перемог. У цьому році учні вибороли 12 перемог на Всеукраїнському конкурсі, серед них і вихованки Залізницького НВК: Кисіль Анастасія, учениця 10-А класу (керівник Радкевич Л.А.), виборола І місце у номінації «Декламація», Бас Єлизавета, учениця 5 класу (керівник Масюк Р.В.), має ІІ місце у номінації «Декламація». Відвідати урочистість, отримати заслужені нагороди і подарунки поїхали шестеро школярів із Залізницького НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. сіл Бірки, Гірки та Седлище.

          Приїхавши у Чернівці, ми відразу відчули гостинність жителів міста, теплий прийом організаторів конкурсу. Вражаючим був початок гала-концерту - виступ (відео) школярки з Італії, котра декламувала вірш Лесі Українки. Це стало свідченням того, що конкурс, який був започаткований у Криму і на сьогодні є всеукраїнським, вийшов уже на міжнародний рівень. Саме ж свято відбувалося у Чернівецькій обласній філармонії. Кисіль Анастасія була запрошена до виступу. Як казала Настя, було хвилююче і відповідально, адже читала вірш «Братові й сестрі на спомин» Лесі Українки на сцені, на якій свого часу була і наша славетна землячка. Перебування у філармонії нікого не залишило байдужим: у розкішній залі панувала атмосфера урочистості, щирості, творчості і таланту, кожен відчував себе частинкою великого кола однодумців.

          Крім філармонії, ми мали можливість відвідати Галерею мистецтв, Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича - визначний архітектурний шедевр Західної України, пройтися його коридорами, розкішними залами, відчути дух історії, науки і духовності.

          У цілому перебування у Чернівцях запам’ятається усім назавжди, адже, як кажуть, там красиво, як у Львові, спокійно, як у Чернігові, і дешево, як у Херсоні. А ще ми переконалися: невелике приголомшливо красиве місто закохує в себе з першого погляду. Тут затишно, гостинно і в повітрі витає особлива атмосфера - ніби ти вдома, але одночасно ти і в якійсь чарівній казці.

          Від’їжджаючи додому, ми не прощалися ні з містом, ні з конкурсом, а сказали їм: «До зустрічі!»

                                                                   Радкевич Людмила,

 вчитель української мови та літератури

 Залізницького НВК