Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

   

Минуле й майбутнє: зустріч різних поколінь

 

 

 

 DSC 1488

 

Місяць лютий - минулого спомин.

 У книзі життя – наступний лист.

 НВК наш знову усмішок повен,

 Випускники – його невмирущий зміст.

      Щороку, у першу суботу лютого  Залізницький НВК гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на морози, намети снігу, у коридорах закладу можна було зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

      Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  п'ятдесят років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

      Під час проведення традиційного святкового концерту під назвою «Минуле й майбутнє: зустріч різних поколінь» (Обмін життєвим досвідом випускників Залізницького НВК) кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, де у «живій» розмові з класними керівниками та своїми однокласниками  уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання та шкільного життя.

      На зустріч приїхало більше 250 випускників. «Вечір шкільних друзів» розпочався зі шкільного вальсу у виконанні одинадцятикласників. З виступом до гостей свята звернувся директор НВК С.Г. Кутинець, який розповів про історію становлення школи, наголосив на основних напрямках роботи, шляхах розвитку в сучасних умовах,  подякував гостям за те, що не забувають рідного закладу, побажав цікавого вечора і приємних спогадів.      

      Сьогоднішні учні радісно та гостинно зустрічали своїх попередників та вітали їх своїми виступами. Прозвучали пісні «Школа», «Класний керівник», «Старі фотографії». Та наших дорогих гостей ми зачарували не лише щирими, душевними піснями, а й жартівливими гуморесками про цікаві моменти сучасних уроків. Вражаючу хвилю позитиву відчули усі запрошені від танцю «Матроси» у виконанні учнів 4 класу.

      Неможливо не згадати виступи перших вчителів, класних керівників, які були надзвичайно цікавими. Ми дізналися багато кумедних історій зі шкільного життя деяких випускників, поринули в атмосферу, коли ще за партами сиділи вже такі дорослі діти.

      Це було справжнє свято душі, яке на довгі роки зарядили всіх випускників новою позитивною енергією.

      Безумовно, однокласники сумували один за одним і дуже раді були зустрітись знову. Тож одразу, після закінчення святкової частини вечора, вони попрямували до своїх класів, щоб усім разом зі своїми вчителями поринути у чарівний світ дитинства і юності, пригадати те, що забулося, те, що пам’ятають і досі.

      Будемо сподіватися, що вечір-зустрічі сподобався нашим випускникам і він запам’ятається їм надовго.

fotozvit

 

Президент учнівського

 

самоврядування Р.І.Лащ